Menu główne
Kapitał Consulting Sp. z o.o.

Doradztwo prawne

ImageID=310

Mając na względzie obsługę klienta w początkowym etapie prowadzenia działalności gospodarczej i tegoż klienta, który znalazł się w tarapatach proponujemy DORADZTWO PRAWNE prowadzące do wykorzystania możliwości poprawy konkretnej sytuacji finansowej przedsiębiorcy. Istnieją bowiem możliwości współpracy przedsiębiorcy z jego dostawcami i odbiorcami pod nadzorem doradcy prawnego co zapewnia bezpieczniejsze funkcjonowanie na rynku.

Doradca prawny działający zgodnie z umową dla przedsiębiorcy i na jego rzecz świadczyć może pomoc w rozstrzyganiu wielu problemów prawnych, które na co dzień występują czy to z kontrahentami, czy to z pracownikami, a których rozstrzygnięcie może być istotne zarówno w wymiarze finansowym jak i wiarygodności i respektu przedsiębiorcy na rynku.

DORADCA PRAWNY może funkcjonować na kilka sposobów z przedsiębiorcą. Może być dla przedsiębiorcy:

1. współuczestnikiem negocjacji w sprawach spornych z kontrahentem,
2. prawą ręką przedsiębiorcy w sprawach windykacyjnych wobec dłużników co pozwala zwykle na szybsza spłatę długu, kiedy wzywa firma wyspecjalizowana, działająca na zlecenie,
3. upoważnionym do rozstrzygania sporów z pracownikami,
4. opiniotwórczym współpracownikiem w zakresie zbadania możliwości rozstrzygnięcia problemów z zakresu prawa administracyjnego czy tez procedury prawa podatkowego,
5. pomocą w przygotowaniu pism urzędowych.

Z obserwacji życia gospodarczego wynika, że wielu przedsiębiorców potrzebuje pomocy doraźnej osoby zaufanej, znającej specyfikę działania i nie zajmującej wiele czasu by pomóc w kolejnej sprawie. Ponadto przedsiębiorcy potrzebują doraźnej konsultacji w sprawach, które wymagają szybkich decyzji, co do których brakuje przekonania, wiedzy, czy też doświadczenia.

Można zauważyć, że taka pomoc prawna jest niezwykle przydatna i podnosi znacznie efektywność działania zabezpieczonego w umowach przez prawników i pozwala przedsiębiorcy skupić się na rynku i konkurencji.

Doradca prawny pozwala często na uniknięcie długotrwałych, bywa że wieloletnich procesów sądowych zabezpieczając prewencyjnie przedsiebiorcę.

Taką pomoc oferujemy.

Forma i zakres działania pozostaje do uzgodnienia.

 

Projekt i wykonanie: Grafikstudio © 2008