Menu główne
Kapitał Consulting Sp. z o.o.

Administracja

ImageID=316

Usługa ADMINISTRACJA ma szerszy zakres aniżeli sekretariat, gdyż umowę o świadczenie usług sekretariatu łączy się klientów umową najmu części lokalu. Takie rozwiązanie sprzyja otrzymywaniu klientów jednym miejscu całej korespondencji klientów jej rejestracji . Do tego niezbędne jest stworzenie oddziału firmy w Warszawie lub przeniesienie siedziby firmy do Warszawy.

Takie potrzeby zgłosili nam klienci klientów różnych miast Polski. Takie rozwiązanie okazało się też wygodne dla przedstawicieli firm z UE, którzy nie potrzebują rozległego biura.

Takie rozwiązanie jest wygodne dla klienta, który porozumiewa się stale ze świadczącym te usługi pracownikiem naszego biura , bez konieczności rejestrowania ZUS i często US. Klient mając budżet do zagospodarowania ma większe możliwości skierowania środków na marketing i wg własnego uznania.

Jednocześnie takie rozwiązanie pozwala na:
1. zdecydowanie większą mobilność przedsiębiorcy, który działa w innym miejscu lub w wielu miejscach,
2. położenie większego nacisku na marketing medialny, internetowy, gdyż zapewnione ma w naszym biurze możliwość odbierania uwag, zamówień klienta i przesyłanie na wskazany adres,
3. ograniczenie kosztów działalności, którą rozpoczyna,
4. przygotowanie sprawozdań z materiałów jakie przygotowuje dla klienta pracownik naszego biura.

Zainteresowanych zapraszamy do współpracy również w tej formie.

 

Projekt i wykonanie: Grafikstudio © 2008