Menu główne
Kapitał Consulting Sp. z o.o.

Office

ImageID=292

Zauważyliśmy, że przedsiębiorcy potrzebują BIURA – OFFICE rozumianego jako adres siedziby firmy, miejsce do korespondencji, odbierania telefonów i faksów podczas nieobecności reprezentanta, miejsce spotkań z niektórymi klientami i miejsce, gdzie są do dyspozycji dokumenty finansowe i wybrane dokumenty handlowe.

Ponieważ jesteśmy wiarygodni, lojalni i potrafimy współpracować na kilku płaszczyznach (finansowa , prawna, doradztwo) jesteśmy też świetnym partnerem, by poprowadzić za przedsiębiorcę czynności administracyjne. Większość tych czynności wymaga czasu, który jest konieczny przede wszystkim na zdobywanie rynku.

Usługę OFFICE proponujemy więc małym i średnim firmom, którym pomożemy w rejestracji siedziby firmy pod naszym adresem i które to firmy mogą zlecić nam wykonywanie prac administracyjnych pozostawiając sobie możliwość skupiania się nad najistotniejszymi procesami gospodarczymi i pozyskiwaniem klientów.

Korzystając z usługi OFFICE można utrzymywać kontakty z klientami i pozostawać na Karaibach. Przedsiębiorca i nasz klient usługi OFFICE może się kontaktować z nami jako swoim sekretariatem i bieżąco kontrolować rynek i bieżąco reagować mając nasze wsparcie.

Usługa OFFICE może być wykonywana przez takie firmy jak nasza, gdyż jesteśmy wiarygodni i terminowi.

Przedsiębiorca może urlopować więc według swego uznania mając w nas wsparcie i dbałość o jego interesy.

 

Projekt i wykonanie: Grafikstudio © 2008