Menu główne
Kapitał Consulting Sp. z o.o.
Witamy na naszej stronie!

Wiadomości

Poznaj bliżej naszą firmę

 

 

003 most syreny


Naszym celem jest uratowanie przedsiębiorstw i przedsiebiorców w klinicznych różnych stadiach prowadzonej przez nich działalnosci do etapu uzyskania płynności finansowej i ewentualnie dalej budując strategię rozwoju i realizująć ja wspólnie z włascicielem.

Nasi pracownicy zajmują się przygotowaniem wniosków o restrukturyzację zgodnie z ustawą Prawo Restrukturyzacjyjnez dnia 15 maja 2015 r  Dz. U. nr  2015, poz.978, prowadzeniem, wymienionych w ustawie , procesów restrukturyzacji. Możemy pełnić też  rolę:

- doradcy na etapie budowania planu restrukturyzacyjnego,

- pełnomocnika przedsiębiorcy w sprawach z zakresu restrukturyzacji..

Kapitał - Consulting sp. z o.o. powstała w 2000 roku i rozpoczęła działalność w obecnej siedzibie spółki jako biuro rachunkowe , a także pełniąć funkcję syndyka w sytuacjach wyznaczenia przez sąd. Świadczyła także  usługi doradztwa finansowego, prawnego, podatkowego. Z uwagi na uprawnienia pracowników spółka świadczyła także usługi wyceny przedsiębiorstw , zorganizowanej cześci, akcji, udziałów. Prowadzono także zarząd nieruchomościai na zlecenie sądu. 

Spółka kierowana jest przez osoby o wieloletnim doświadczeniu w zakresie zarządzania spółkami kapitałowymi,  rozwiażywania problemów współnie ze związkami zawodowymi, wdrażania postępowania układowego i restrukturyzacji zarówno finansowej jak i organizacyjnej.

Znamy zagadnienia przedsiębiorstw giełdowych i rynków kapitałowych.

Znajomość różnorakich problemów życia gospodarczego przedsiebiorców i przedsiębiorstw pozwala na uruchomienie procesów naprawczych u przedsiębiorców.

Współpracując z sądami dajemy naszym klientom poczucie bezpieczeństwa i zachowania tajemnicy obrotu gospodarczego.

Zatrudniamy osoby, które szanują swoją pracę, szanują klientów i ich dorobek.

Pomagamy w sprawach prawnych i ekonomicznych. Wspomagamy w budowaniu strategii i w jej realizacji. Nie boimy się współodpowiadać w osiąganiu wybranych celów wspomagając właścicieli firm .

W naszych strukturach działają doświadczeni prawnicy. Pomagamy ustrzec naszych klientów przed kłopotami.

W przypadku, kiedy zachodzi konieczność konsultujemy się ze specjalistami w niektórych wąskich branżach i z klientami zagranicznymi..

Współpracujemy też z audytorami, biegłymi księgowymi.

Współpracowaliśmy z Ministerstwem Skarbu Państwa, Ministerstwem Gospodarki, Agencją Rozwoju Przemysłu, Stowarzyszeniami Syndyków, Stowarzyszeniami Księgowych w Polsce.

Uważamy, że:
1. Zewnętrzni specjaliści zapewniają większą skuteczność w przeprowadzeniu zmian  i restrukturyzacji.


2. Zewnętrzni specjaliści mając chłodne spojrzenie na dotychczasowe zjawiska i symptomy trudności finansowych, organizacyjnych,

3. zawnętrzni specjaliści mogą zaproponować  niezależne od narosłych przyzwyczajeń rozwiązania dla ratowania przedsiębiorstw,
3. Zewnętrzni specjaliści szybciej mogą przekonać strony, uczestniczące w rozwiązywaniu problemu, do zmian do nietuzinkowych rozwiązań.

Możemy stać się stróżami biznesu naszych klientów.

 

Projekt i wykonanie: Grafikstudio © 2008